DOPRAVA

  • Osobní odběr přímo na výdejním místě :  zdarma 

Radobyčická náves čp. 2/6, 301 00 Plzeň - Radobyčice

Vždy po telefonické dohodě na č.tel: 604 341 615, kdy si dohodnete termín vyzvednutí zboží přímo s obsluhou (je možno       v dopoledních i odpoledních hodinách nebo i o víkendech, jak Vám to nejlépe vyhovuje a zároveň, jak to umožňuje provoz farmy).   

Když se dostavíte k výdeji zboží (po předem dohodnutém) termínu, neváhejte zazvonit na zvonek "Zdravý věk".


  • DPD CZ  (dříve Geis Parcel) :   250,- Kč
  • Česká pošta balík do ruky :    250,- Kč
  • Česká pošta balík na poštu :  180,- Kč


  • Česká pošta do balíkovny    :    80,- Kč

Zvolíte-li tento způsob dopravy, do poznámky v objednávce nám sdělte vybranou balíkovnu (adresu nebo číslo). Vyhovující balíkovnu můžete vybrat pomocí níže uvedeného tlačítka. Pokud je tato služba přístupná v rámci pošty, kterou zadáte v objednávce jako součást doručovací adresy, nemusíte do poznámky uvádět cokoli dalšího.


  • Zásilkovna                                :  100,- Kč  (hmotnost max.   5 kg)
  • Zásilkovna                                :  200,- Kč  (hmotnost max. 10 kg)

Při zvolení tohoto způsobu dopravy je pro její cenu limitní celková hmotnost balíku. S tím je třeba počítat při objednávání zboží. Pro lepší představu : balík do 5 kg může obsahovat nejvýše 8 sklenic džemu (hmotnost sklenice brutto je cca 550 g),    6 sklenic medu v malých sklenicích (hmotnost sklenice brutto je cca 670 g) nebo 3 velké sklenice medu (hmotnost sklenice brutto je cca 1.300 g), část celkové hmotnosti balíku pak tvoří vlastní obalový materiál a výplně. Při kombinaci různých druhů zboží je vhodné propočítat hmotnost zboží brutto, přitom pamatovat na obalový materiál (nejméně 500 g) a podle toho zvolit částku na dopravu. 

Zvolíte-li tento způsob dopravy, budete v rámci dokončení objednávky přesměrováni na portál Zásilkovny, kde si vyberete pro doručení provozovnu, která Vám bude nejlépe vyhovovat pro vyzvednutí objednaného zboží.

Pro naše zákazníky ze Slovenské republiky: 

  • Zásilkovna                                 : 300,- Kč (hmotnost max.   5 kg)
  • Zásilkovna                                 : 500,- Kč (hmotnost max. 10 kg)

Při zvolení tohoto způsobu dopravy platí tytéž podmínky jako pro dopravu prostřednictvím služby Zásilkovna pro Českou republiku (výše).  V rámci objednávky budete vyzváni ke zvolení doručovacího místa (konkrétní provozovny) a budete přesměrováni na portál Zásilkovny pro Slovenskou republiku.

Prosím respektujte, že prostřednictvím této služby lze objednávat jen zboží do celkové hmotnosti zásilky 10 kg brutto (včetně obalového materiálu). Děkujeme za pochopení.